Oto Elektrik

Oto Elektrik Marş Dinamosu Tamiri Şarj Dinamosu Tamiri Oto Merkezi Kilit Oto Klima Gazı Dolumu Oto Far Ayarı Oto Alarm Oto Otomatik Cam Motoru Tamiri Kalorifer Petek Temizliği Oto Akü Oto Motor Tesisat Tamiri Oto Elektrik Tesisat Tamiri.

Oto Elektronik

Sürekli ilerleyen ve gelişen teknoloji sayesinde araçlarımızdaki sistemler de daha karmaşık hale gelmekte ve sürekli gelişmektedir. Buda araçların arıza tespiti ve onarım şeklini o araca özel kılmaktadır. Bu arızaların tespitinde özel ekipmanlar ve özel servis takımları (SST) kullanarak ve ISA OTOMOTİV mekanik bölümünde çalışan profesyonel eğitimli kişilerin çalışmaları sonucunda çözülebilmektedir.

Oto Klima

ISA Otomotiv olarak , Kaporta ve Boya Bölümümüzde son teknoloji ile araçlarınız boya fırınımızda garantili işlem görmektedir.Kaporta Boya servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli sistem ile araçların kaporta onarımlarını belirtilen sürelerden daha hızlı ve daha güvenli uzman ve eğitimli kadrosu ile gerçekleştirmektedir.Koporta boya servisimiz her türlü kaporta ve boya sorunlarına karşı anında müdahale etmektedir.

Diagnostik Arıza Tespiti

Orjinal Arıza Tespit Cihazlarımızla Dogru Teshis